Про нас

 

Державний навчальний заклад “Гущинецьке вище професійне училище” – одне з найстаріших навчальних закладів України. За архівними даними воно було засноване княгинею Абомелік у 1875 році як училище для навчання ремеслу селянських дітей. З 1934 здійснюється  підготовка кваліфікованих працівників сільськогосподарського профілю, яких випущено понад 40 тисяч. На протязі 8 років в училищі навчалась молодь з Монголії, Лаосу, Алжиру.

За результатами атестації 1993 року отримало статус вищого професійного училища.

Для проведення занять в училищі є два навчальні корпуси загальною площею 3925м2.

Обладнано два кабінети сучасними комп’ютерами.

Для підготовки кваліфікованих робітників є 12 лабораторій, 7 майстерень, навчальний полігон, навчальне господарство площею понад 300 га землі. Усі майстерні і лабораторії обладнанні вузлами, механізмами, технікою, приладами, інструментом.

Для проведення практичних занять в училищі є 22 трактори, 40 автомобілів, 7 комбайнів та комплекти машин для поверхневого, міжрядного обробітку ґрунту, захисту рослин, збирання врожаю.

Також в училищі є спортивна зала, два спортивних майданчики, дискоклуб, приміщення для гурткової роботи, бібліотека, кімната психологічного розвантаження.

Всі учні мають можливість безкоштовно проживати в впорядкованому гуртожитку, харчуватись в їдальні училища.

Забезпечуються стипендією.

ДНЗ “Гущинецьке ВПУ”

Курси підвищення кваліфікації

Про нас

Перелік професій

Фотоальбом

До нас їхати

 

НОВИНИ

Документація

Фінансова діяльність

Адміністрація училища

Державний навчальний заклад

«Гущинецьке вище професійне училище»

Від творчої особистості до нових технологій навчання