НОВИНИ

 

 

ДНЗ “Гущинецьке ВПУ”

Курси підвищення кваліфікації

Заступник Міністра освіти і науки України

відвідав Гущинецьке училище

1 червня, на базі Гущинецького вищого професійного училища відбулася інструктивно-методична нарада щодо організації роботи навчально-виробничого центру сільськогосподарського профілю «Щедра нива». Заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, директор Департаменту професійно-технічної освіти Микола Кучинський спільно з заступником голови – директором Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Ігорем Івасюком та представниками з інших аграрних областей України обговорили процес підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів для роботи на сучасній вітчизняній та зарубіжній техніці.

«Одним з головних наших завдань є забезпечення конституційного права дитини на безкоштовне отримання однієї професії. Вінниччини – аграрна область, а всім відомо, що аграрний профіль – один з найважливіших для нашої країни. І зараз ми маємо можливість правильно скеровувати населення. Зрозуміло, що ринки праці вимагають кваліфікованих робітників, тому наше завдання навчити учнів базовим навичкам роботи і швидкій адаптації», - зазначив Павло Хобзей.

Керівник закликав присутніх розвивати міжобласні стосунки, ділитися досвідом своїх навчальних закладів та більше співпрацювати з роботодавцями.

Директор Департаменту професійно-технічної освіти Микола Кучинський, в свою чергу, зазначив: «Сьогодні на цю нараду запрошено 16 областей, які в майбутньому можуть стати аграрними центрами в Україні. Ви – перспективні очільники майбутніх навчально-практичних центрів. На жаль, алгоритм створення успішних навчальних закладів на сьогодні майже втрачений, а тому нам треба в короткі терміни навчитися якісно обробляти землю та  створити хорошу навчальну базу».

Учасники наради мали можливість оглянути матеріально-технічну базу навчального закладу, робочі кабінети, сільськогосподарську техніку та переглянути фрагмент відкритого практичного заняття на тему: «Відпрацювання елементів різних видів обробки ґрунту».

Для довідки. У 2008 році на базі Гущинецького вищого професійного училища Міністерством освіти і науки України було створено навчально-виробничий комплекс «Щедра нива» для підготовки і перепідготовки спеціалістів для роботи на новій сучасній сільськогосподарській техніці та підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва». Для цього було придбано нову сучасну сільськогосподарську техніку зарубіжного та вітчизняного виробництва на суму 3 млн. 880 тис. гривень.

Училище брало активну участь у міжнародному співробітництві – з 2000 року співпрацює із аграрним ліцеєм м. Монтаржі (Франція) – щорічно  відбувається обмін делегаціями учнів та педпрацівників (знайомство із роботою фермерських господарств,  відвідування міжнародних с\г виставок).

На базі навчального закладу проводяться обласний та Всеукраїнський конкурси фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

Про нас

Перелік професій

Фотоальбом

До нас їхати

 

НОВИНИ

Документація

Фінансова діяльність

Адміністрація училища

Державний навчальний заклад

«Гущинецьке вище професійне училище»

Від творчої особистості до нових технологій навчання