Державний навчальний заклад

«Гущинецьке вище професійне училище»

Від творчої особистості до нових технологій навчання

ДНЗ “Гущинецьке ВПУ”

Курси підвищення кваліфікації

Директор училища

 

КРИВЕНКО Іван Іванович

 

         Освіта вища, закінчив Українську ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарську академію у 1980 році за спеціальністю інженер-механік. Працював майстром виробничого навчання, інженером-механіком, заступником директора з навчально-виробничої роботи. З березня 2006 року займає посаду директора училища.

         Під керівництвом Кривенка І.І. було закуплено нову сучасну с/г техніку іноземного та вітчизняного виробництва на суму більше 4 млн. грн. На базі училища було створено навчально-виробничий комплекс “Щедра нива” для підготовки та перепідготовки спеціалістів для роботи на новій сучасній сільськогосподарській техніці та підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

         За сумлінну працю та досягнуті успіхи в роботі нагороджений відзнаками Міністерства освіти та науки України: нагрудні знаки “Відмінник освіти України” та “А.С. Макаренко”.

         Досвідчений, ініціативний, толерантний керівник. Вміє контролювати свої емоції та демократично співпрацювати з колегами.

 

Адміністрація навчального закладу

Заступник директора з навчально-виробничої роботи

 

ВІТЮК Михайло Олександрович

 

         Освіта вища, закінчив Вінницький аграрний університет у 2012 році за спеціальністю інженер-дослідник із механізації с/г. Працював майстром виробничого навчання. З грудня 2016 року займає посаду заступника директора з навчально-виробничої роботи.

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи

 

СТАСЮК Юлія Дмитрівна

 

         Освіта вища, закінчила Київський національний торговельно-економічний університет у 2002 році за спеціальністю товарознавець. Працювала майстром виробничого навчання, викладачем спецдисциплін. З серпня 2015 року займає посаду заступника директора з навчально-виховної роботи. Має кваліфікаційну категорію “Спеціаліст вищої категорії”.

         За час роботи в училищі показала себе як добросовісний працівник, сумлінно ставиться до виконання своїх обовязків, вболіває за справу.

          

Методист

 

Деркач Світлана Миколаївна

 

         Освіта вища, закінчила Вінницький державний педагогічний інститут у 1985 році за спеціальністю вчитель російської мови та літератури. З 1985 року по 2012 працювала заступником директора з навчальної роботи.  З 2012 року займає посаду методиста училища. Має кваліфікаційну категорію “Спеціаліст вищої категорії”.

         За сумлінну працю та досягнуті успіхи в роботі має численні подяки та грамоти.

 

          

Про нас

Перелік професій

Фотоальбом

До нас їхати

 

НОВИНИ

Документація

Фінансова діяльність

Адміністрація училища